• تلفن تماس: 32073501 - 011
  • ایمیل:info@eimazh.com
  • ساعت کاری: 08:00-17:00
EnglishIran

درباره ما

درباره ما

گروه صنعتی کاتی چو فعالیت خود را از سال ۱۳۷۹ با هدف تولید کالای مرغوب ایرانی آغاز نمود. این مجموعه،ارتقاء سطح کیفی تولیدات ایرانی را به عنوان خط مشی کلان خود تعیین نموده است و با تکیه بر تولید مبتنی بر اصول حرفه ای و با پشتوانه علمی و تجربه ارزشمند تیم متخصص و کارآزموده خویش گامهای موفقیت را در کوتاهترین زمان برداشته است.تا جایی که در سال ۱۳۹۰ موفق به اخذ گواهینامه استاندارد بین المللی مدیریت کیفیت ISO 9001/2008 از شرکت IMQ ایتالیا گردیده است.

درحال حاضرمجموعه پارسیان چوب در قالب دوبرند تجاری متمایز به نامهای کاتی و ایماژ مشغول پاسخگویی به سلیقه و خواست مشتریان با ذوق و فادار خویش می باشد که بدون شک بیشترین سهم را در فرآیند ترقی و بروزرسانی شرکت داشته اند. مجموعه محصولات حاضر که ملاحظه می فرمائید تحت عنوان برند ایماژ  معرفی گردیده است.

برند مبلمان خانگی ایماژ در راستای اهداف تعیین شده مبادرت به تولید محصولاتی نموده است که کاملا منطبق بر تکنولوژی  روز دنیا (Hitech) بوده و به لحاظ بهره مندی از مواد نانو کامپوزیت و تلفیق با چوب و MDF در فرآیند تولید این محصولات ، مزیت های بیشماری را به ارمغان آورده است که در زیر به چند نمونه اشاره گردیده است:

– مهمترین وجه تمایز این گروه از محصولات،سازگاری با محیط زیست به لحاظ ماهیت محصول و استفاده از انرژی سبز در فرآیند تولید آن می باشد.

– برخورداری از دوام و استحکام بی نظیر و ماندگاری بالا،دیگر مزیت این محصولات می باشد.

– قابلت رنگ آمیزی و ظاهر چشم نواز و طراحی منحصر بفرد این نوع محصولات مثال زدنی است.

– مقاومت بالا در شرایط متنوع آب و هوایی و ثبات کیفیت اولیه محصول را نیز به مزیتهای آن اضافه نمائید.

خرید محصولات ارائه شده در دسته مبلمان نئوکلاسیک معرفی می گردند، به واقع نوعی سرمایه گذاری هوشمندانه محسوب می گردد.چرا که در عین پاسخگویی به ظرافت طبع مشتریان عزیز به لحاظ برخورداری از دوام و ماندگاری بالا،سالهای متمادی،قابل کاربرد بوده و از تحمل هزینه چند باره جهت خرید محصول بی نیاز خواهید بود.

 

EnglishIran